חדשות הייבוב

הייבוב גייסה עכשיו 150 מיליון דולר: "מה שהיה פה ב-2021 היה בועה, ובועות דינן להתפוצץ"

שתפו

חברת ה-HR Tech הישראלית השלימה סבב שני בסך 150 מיליון דולר תוך עשרה חודשים. המנכ׳׳ל רוני זהבי: ׳׳היו הצעות ממשקיעים חיצוניים, בשוויים טובים מאוד׳׳

״הערכות שווי הן לא כמו לנפח בלון״

הפלטפורמה של היי בוב (Hibob) , שנקראת Bob, היא פלטפורמת SaaS המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים, ומסייעת להם לנהל את העובדים לאורך כל הזמן בו הם נמצאים בחברה. החל מתהליך הקליטה הכולל את החוזים, ועד לניהול ימי חופש, אופציות בחברה ואפילו סידור של הליך עזיבה או פיטורין. במקום לנהל אינספור דוחות אקסל כעורים שאף אחד לא רוצה למלא, הכל מתבצע במערכת אחת שמעוצבת כמו שהייתם מצפים ממערכת עדכנית.

עוד לא עברה שנה מהסבב הקודם. למה לגייס שוב כל כך מהר?

״הבנו שההאטה בשווקים מייצרת הזדמנויות צמיחה ייחודיות למשל – רכישה של חברות, הגדלה והעמקה של המוצר שלנו, הרחבת הפעילות שלנו בעולם ופתיחה של משרדים חדשים (גרמניה למשל) והרחבת הפעילות שלנו בקיימים. אנחנו רוצים להיות מסוגלים לתפוס את הגל לכשהשוק יצא מההאטה ויחזור לצמוח, וזה יקרה ככל הנראה בחצי השני של 2023 או תחילת 2024״. לקריאת ראיון עם רוני זהבי מנכ"ל היי בוב כנסו לקישור.

hibob הוקמה בשנת 2015 על ידי רוני זהבי וישראל דויד, מנהל הטכנולוגיות הראשי בחברה. הייבוב מעסיקה 650 עובדים במשרדיה בישראל, ארה״ב, קנדה ובכמה מדינות ברחבי אירופה בהן בריטניה, גרמניה, שבדיה, דנמרק, הולנד, ספרד ובמדינות מזרח אירופה.

לכתבה המלאה כנסו לקישור לאתר של גיק-טיים 

חדשות נוספות