חדשות הייבוב

סיכום היכולות שהתווספו להי בוב בשנת 2021

שתפו

על מנת להטיב את השנה החדשה שהגיעה אלינו לטובה, החלטנו לשדרג את בוב בהתאמה. יצרנו משוב אי שם בשנת 2021 באמצעות סקרי שוק ותחקירים ויצרנו מפת דרכים חדשה ומדויקת יותר. באמצעות מפת דרכים זו שידרגנו משמעותית את המערכת, בצורה שתטיב הן עימנו והן עם הלקוחות שלנו. התאמנו את עצמנו לעולם העבודה החדש, ועסקנו בפיתוח טכנולוגיות שיתאימו למודלי עבודה מרחוק ועבודה היברידית. הדגש שלנו בפיתוח המערכת היה מחד על כלים שישמרו על רמת המחויבות של העובדים למקום העבודה, ומאידך על כלים לניהול שכר ותזרים. כחלק מכך, רווחת העובדות והעובדים הפכה לעדיפות עליונה וכמובן שלא שכחנו לתת דגש גם על רווחת העובד והתנאים הסוציאליים.
בין היתר, הוספנו לבוב שכבות אוטומציה שיעשו לכולם חיים קלים יותר ויסייעו לעובדים בעבודתם מול צוותים המפוזרים במקומות שונים עולם. כעת ניתן לקשר באמצעות פעולות אוטומטיות, כל עובד לכל אירוע שרק תחפצו, ומשתמשים שונים יכולים להוסיף מטלות שונות לכל עובד במערכת. בנוסף, היטבנו את ניהול השכר. כעת, באמצעות כלי השכר ניתן לבצע בחינה של נתוני שכר אישיים, הערכות ביצועים, יעדים והתקדמות לקראת העמידה ביעדים, וכל אלה יעזרו לכם לקבל החלטות הוגנות.
לעניין מידת מחויבות העובד, הוספנו את אפשרות העובדים למתג את בוב כשלהם. כמו שאתם ממתגים את המשרדים שלכם, כך אתם יכולים למתג מחדש את בוב בהתאם לסגנון שלכם ממש בכמה קליקים. בין יתר האפשרויות תוכל לצבוע את הממשק של בוב בצבעי החברה, להלביש אותו בלוגו החברה ואף להוסיף תמונות רקע כרצונכם על מנת לגרום לצוות להרגיש בבית.
בנוסף, שיפרנו את כל הביצועים של המערכת מבחינת הערכת ביצועי העובדים. כעת, מנהלות ומנהלים יכולים לצפות ביעדים של חברות וחברי הצוות שלהם. וכן, מחלקות משאבי האנוש יכולות לצפות בתרומת חברי צוות לחברה ואף לדרג את יכולותיהם.
כל כלי חדש ומשופר של בוב הוא רק ההתחלה למערכת טובה עוד יותר, והכל בתמיכה לחברות מודרנית ולצרכיהן המשתנים. עם בוב, תוכלו לנהל בקלות וביעילות כוח עבודה גלובלי שצומח במהירות, זאת תוך שימת דגש על שמירה התרבות של החברה אף שרוב העובדים עובדים מ הבית. שנת 2022 תביא על בוב לטובה שיפורים משמעותיים נוספים, וכמובן שיש למה לחכות.

חדשות נוספות